پنج شنبه, 11 آذر 1395 ساعت 16:12

فهرست ایونت ها (رویدادها)

فهرست ایونت ها (رویدادها)

رویدادهایی به سبک ایکانو
همیشه برای دستیابی به موفقیت های بزرگ، راهی هست که از بقیه مسیرها نزدیک تر، کم دردسر تر و مطمئن تر بوده اما شناسایی آن مستلزم داشتن تجربیات فراوان و یا آزمون و خطاهای متعدد و پر دردسر است، از همه مهمتر بدست آوردن این تجربیات به سادگی و ارزانی اتفاق نخواهد افتاد.
ما بعنوان باشگاه ایده پردازی، کارآفرینی و نوآوری دانشگاه شهید بهشتی |ایکانو| برای اینکه بتوانیم راه رسیدن به موفقیت را هموارتر کرده و از تجربیات ارزنده دیگران در این مسیر استفاده کنیم، تصمیم به برگزاری سلسله رویدادهایی ارزشمند با حضور مدرسین موفق، اساتید برجسته و کارآفرینان برتر گرفتیم تا ضمن شنیدن تجربیات ارزندشان و یادگیری اصول و فنون کار، راه را برای رسیدن به موفقیت نزدیک تر و مساعدتر کنیم.
امید است با همراهی شما عزیزان در این رویدادها و حضور فعال در این برنامه ها بتوانیم به ایجاد، رشد و توسعه کسب و کارها کمک شایانی نماییم.
شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان، محتوی و شرایط رویدادها، و همینطور ابراز علاقه جهت همکاری در اجرا و برگزاری رویدادهای ایکانو، در خبرنامه ما (واقع در صفحه اصلی سایت) بصورت کاملاً رایگان عضو شده و از جدیدترین مطالب، زودتر از دیگران مطلع شوید.

 

فهرست رویدادها

ردیف

عنوان رویداد

زمان اطلاعات

1

 جمع سپاری راهكار هزاره سوم   بیشتر

2

 راه اندازی كسب و كار آنلاين از ايده تا عمل   بیشتر

3

 شبكه های مجازی تهديدترين فرصت   بیشتر

4

 

   
  1. دوست گرانقدر با سلام؛ خواهشمند است جهت تماس سریع با شما، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده تا دوستان ایکانویی در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند.
  2. نام و نام خانوادگی*
   ورودی نامعتبر
  3. آدرس ایمیل*
   ورودی نامعتبر
  4. شماره تماس*
   ورودی نامعتبر