درباره ایکانو

درباره ایکانو

ایکانو؛ حامی ایده پردازان، کارآفرینان و نوآوران
ما، باشگاه ایده پردازی، کارآفرینی و نوآوری دانشگاه شهید بهشتی |ایکانو| هستیم، مجموعه ای دانش محور و ایده بنیان، متشکل از دانشجویان، فارغ التحصیلان، اساتید، متخصصان و علاقه مندان به راه اندازی کسب و کارهای IT محور و آنلاین.
با تمام توان سعی داریم با به کارگیری ظرفیت های موجود در دانشگاه، ضمن فراهم آوردن بستری مناسب جهت ایده یابی و معرفی ایده های برتر، در راه اندازی و توسعه کسب و کارها، نقشی تأثیر گذار و تسهیل گر ایفا کنیم.
ما |ایکانو| مجموعه ای قدرتمند، اما بدون سلسله مراتب سازمانی، با ایده و پر توان، نه با سرمایه ی مالی فراوان و از همه مهمتر مصمم در ایجاد ارتباط بین ایده پردازان و سرمایه گذارانیم و هدف غائیمان تبدیل شدن به قطب فناوری های نوین و کسب و کارهای IT محور در کشور است.
بخش های اصلی ایکانو عبارتند از:
ایکانویی شو، بخش عضو گیری باشگاه است که طی آن افراد علاقه مند، می توانند با تکمیل فرم های مربوطه، یکی از هم تیمی های خوب ما شده و از تمامی امکانات باشگاه ایکانو بصورت رایگان یا با پرداخت کمترین هزینه بهره مند شوند.
ایکانو ایونت، برگزاری رویدادهای ایکانو را تیم ایکانو ایونت بر عهده دارد. کار این تیم برگزاری رویدادهای مرتبط با حوزه ی فعالیت باشگاه و با هدف انتقال تجربیات ارزشمند افراد موفق در حوزه های مختلف است.
ایکانو کاپ، که بخش اصلی باشگاه ایکانو را تشکیل می دهد، بازار ایده های ناب است که با حمایت اساتید دانشگاه و همچنین متخصصان اداره شده و هدف از ایجاد آن معرفی ایده های برتر دانشجویی به دیگران علی الخصوص سرمایه گذاران است.
ایکانو نیوز، تیم خبری باشگاه ایکانو را تشکیل میدهد که از مجموعه ی خبرنگاران افتخاری تشکیل شده و دست آورد آن تهیه جدیدترین اخبار و پر طرفدارترین رویداد ها در حوزه ایده پردازی، کارآفرینی و نوآوری در داخل و خارج دانشگاه شهید بهشتی است.
    
اگر شما هم به اهداف ایکانو علاقه دارید، خوشحال خواهیم شد به ما بپیوندید و ایکانویی شوید.

  1. دوست گرانقدر با سلام؛ خواهشمند است جهت تماس سریع با شما، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده تا دوستان ایکانویی در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند.
  2. نام و نام خانوادگی*
   ورودی نامعتبر
  3. آدرس ایمیل*
   ورودی نامعتبر
  4. شماره تماس*
   ورودی نامعتبر