معرفی استارتاپ یومی خانه

استارتاپ یومی خانه

معرفی استارتاپ یومی خانه
در گفتگو با خانم نسیم کشاورز از مؤسسین وب سایت یومی خانه
یکی از مشکلات و چالش هایی که در بسیاری از اوغات، بیشتر ما با آن مواجه هستیم،تعویض یا انتخاب دکوراسیون مناسب برای منزلمان است.
از دوستان و سایر منابع، اطلاعات گوناگونی کسب می کنیم ولی برایمان آن نتیجه ای که می خواهیم، بصورت دقیق ملموس نیست.
تیم استارتاپی یومی خانه (UME Khane) با ایجاد فضایی کاملاً بصری و پویا و با ارائه ی خدمات مشاوره و اجرا در این زمینه،سعی کرده است تا حد زیادی مشکل انتخاب و اجرای دکوراسیون منزل یا محل کار شما را مرتفع کند.
در گفتگوی زیر خانم نسیم کشاورز، کارشناس ارشد معماری، از مؤسسین یومی خانه، از تمایز کسب و کارشان با سایر کسب و کار های فعال در این عرصه می گویند:
ایکانو: تمایز اصلی یومی خانه نسبت به سایر سایت هایی که در این زمینه فعال هستند، چیست؟
یومی خونه فضایی خلاق برای ارتباط بی واسطه با تأمین کنندگان، معماران، طراحان و مجریان ساختمانی می باشد. در این فضا سعی بر آن بوده تا تمام محتوای تخصصی ما به صورت دیداری و کاملاً ملموس برای کاربر به نمایش در بیاید و کاربر بعد از انتخاب دکوراسیون مورد نظر خود بتواند عیناً همان دکوراسیون را تهیه نماید. یومی خانه یک مجله ی اینترنتی نیست که تنها کاربران عکس های دکوراسیون های روز را ببینند و بعد نتوانند به آن دسترسی داشته باشند. سعی بر این است تا هر محتوای بصری، قابلیت دسترسی راحت، کیفیت بالا و نهایت سرعت خدمات را داشته باشد.
ایکانو: آیا یومی خانه مشابه خارجی دارد؟
بله بعد از این که ایده ی یومی خانه را سرچ کردیم، دیدیم که مشابه خارجی هم وجود دارد و ما سعی کردیم محتویات و محصولات قابل ارائه در سایت را بومی سازی کرده و ارائه نماییم. تأمین کننده های حرفه ای را با کاربران متصل می کنیم تا کاربر آنجه می بیند را بتواند سفارش دهد.
ایکانو: شما در یومی خانه یک بخش آموزشی هم راه اندازی کرده اید. در این بخش چه خدماتی به کاربران ارائه می دهید؟
شناخت، ترکیب و هارمونی رنگ ها، نکات مربوط به چیدمان، معرفی طراحی های جدید، چگونگی چیدمان بهینه با توجه به فضای منزل و سایر عوامل مهم و تأثیر گذار برای داشتن یک دکوراسیون داخلی زیبا و به روز.
ایکانو: تولید این محتوای آموزشی و خبر رسانی، چه تأثیری بر روی موفقیت کسب و کار شما دارد؟
هدف اصلی ما طراحی و ارائه اکوسیستمی است که بتوانیم افراد را با دکوراسیون علمی و استاندارد آشنا کنیم. خیلی از افراد در کشور ما تمایل چندانی برای استفاده از طراح، جهت انتخاب و اجرای دکوراسیون منزل یا محل کار خود ندارند. بنابراین تولید و ارائه ی یک محتوای استاندارد می تواند کاربر را با استاندارد های این حوزه آشنا و به او در جهت برخورداری از یک دکوراسیون زیبا و بهینه یاری رساند. با ایجاد محتوای مناسب این اصول آموزش داده می شود و بر اساس همین اصول سعی می شود از طریق تأمین کنندگان استاندارد و حرفه ای، دکوراسیون مناسب با محتوای ارائه شده در اختیار کاربران قرار گیرد.
ایکانو: چه مدت است که یومی خانه کار خود را آغاز کرده است؟
حدود یک سال و نیم
ایکانو: آیا برای شروع این ایده اسپانسری از شما حمایت کرده؟
خیر ما با سرمایه ی شخصیِ افراد تیم این ایده را آغاز کردیم.
ایکانو: در چه بخش هایی متحمل هزینه بودید؟
استخدام برنامه نویس ها برایمان هزینه هایی در بر داشت.
ایکانو: در تیم یومی خانه جه تخصص هایی را گرد هم آورده اید؟
سه آرشیتکت هستیم، دو برنامه نویس، یک طراح و یک مشاور برندینگ هم داریم.
ایکانو: برندینگ شما شامل چه فعالیت هایی می شود؟
تمام فعالیت هایی که در ذهن کاربران بتوانیم تصویر بهتر و ماندگار تری از یومی خانه ایجاد کنیم. تبلیغات مناسب با ابزار های به روز، توجه به کیفیت و تعهد در کارمان، برنامه های تخفیفی و پیشبرد فروش و ایجاد سیستم های بهینه ی ارتباط با مشتریان.
ایکانو: سپاسگذاریم از وقتی که در اختیار ایکانو قرار دادید و برای شما و همه ی همکارانتان در یومی خانه آرزوی موفقیت داریم. در انتها اگر مطلبی برای علاقه مندان، کارآفرینان جوان و مخاطبین ایکانو دارید، بفرمائید:
من هم از شما ممنونم در آخر اضافه می کنم که کارآفرینان تنها روی ایده های خوب متمرکز نباشند و به این نکته توجه داشته باشند که ایده های خوب تنها در سایه ی یک تیم همدل و متخصص به بار می نشیند. در نهایت برای تمامی کارآفرینان فعال در این حوزه آرزوی موفقیت دارم.

ایکانونیوز
حسین فرد

سایت یومی خانه

  1. دوست گرانقدر با سلام؛ خواهشمند است جهت تماس سریع با شما، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده تا دوستان ایکانویی در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند.
  2. نام و نام خانوادگی*
   ورودی نامعتبر
  3. آدرس ایمیل*
   ورودی نامعتبر
  4. شماره تماس*
   ورودی نامعتبر